Пенальті, голи, вилучення...

Четвер, 2 вересня 2004 р. / 29 сторінка

Волинь - МеталургМатчем «Волинь» - «Металург» (Донецьк) завершився шостий тур чемпіонату України з футболу у вищій лізі. Цей поєдинок запам’ятався трьома вилученнями та двома пенальті, а перемогу святкував учасник Кубка УЕФА «Металург» - 2:1.

Граючи в меншості (на 47-й хвилині друге попередження отримав гравець «Металурга» Туре), футболісти з Донбасу відкрили рахунок на 72-й хвилині після влучного удару Олексієнка з 11-метрової позначки. Через три хвилини господарі показали своє вміння пробивати пенальті (відзначився Бута) - 1:1. Перемогу «Металургові» на 81-й хвилині приніс захисник донецької команди В’ячеслав Чечер, після чого отримав друге попередження й полишив футбольне поле. Та його партнери втримали мінімальну перевагу й вивезли з Луцька три очки - 2:1.

Інші результати: «Таврія» - «Оболонь» - 0:1, «Металіст» - «Арсенал» - 1:1, «Кривбас» - «Металург» (З) - 0:0, «Шахтар» - «Борисфен» - 2:0, «Закарпаття» - «Ворскла-Нафтогаз» - 1:0, «Іллічівець» - «Дніпро» - 3:0, «Динамо» - «Чорноморець» - 3:1.