Найвродливіших названо

Найвродливіших названо

Вівторок, 31 серпня 2004 р. / 7 сторінка

Конкурс краси«Міс преса» на конкурсі «Міс Львів&Міс Львівщина-2004» стала Марта Петрушкевич

Обирати серед 20-ти красунь найвродливішу - річ невдячна: обов’язково хтось зостанеться обділеним заслуженою увагою.

Тому організатори регіонального конкурсу краси вирішили об’єднати в одне дійство свято «Міс Львів» і «Міс Львівщина», щоб вшанувати бодай чотирьох красунь титулами «Міс Львів», «І віце-міс Львова», «ІІ віце-міс Львова» та «Міс Львівщина».

Крім того, спонсори свята також отримали нагоду визначити своїх красунь. Але й за таких правил гри 20 учасниць конкурсу краси «Міс Львів&Міс Львівщина-2004» мали бути готовими до того, що будь-хто з них може залишитись непоміченим. Тому мережа крамниць «Brocard» приготувала для усіх учасниць пакети з парфумами. Та про все за порядком.

Попри гарно продуманий сценарій дійства за режисурою й постановкою Олександри Берегуляк (виходи конкурсанток вдало розбавляли виступи співаків) і всі старання організаторів - Львівської міської громадської організації «Міс Львів» та модельного агентства «Браво», «проколи» все ж були. І головним «проколом» була ведуча цього дійства - «Міс Україна-2004» Леся Матвєєва. Перед тим, як виходити на сцену львівської Опери, їй слід було бодай тиждень повчити українську мову і провести репетиції з Кузьмою (лідер «Скрябіна» Андрій Кузьменко) щодо їхнього імпровізованого діалогу ведучих. Бо якщо Кузьмі, як кажуть, пальця у рот не клади - він знайде, що сказати за будь-якої ситуації і за будь-яких обставин (зі сцени Театру опери та балету ім. С. Крушельницької він навіть подякував одній його працівниці, яка дала йому напрокат вечірній костюм зі смокінгом включно і защепила ззаду штани, щоб вони з нього не злітали), то Леся Матвєєва іноді просто не знала, що йому відповісти, і тому виглядала на сцені абсолютно непідготовленою.
Ще одним «проколом» був виступ Віталія Козловського, коли після пісні «Чорнобривці» той, не зорієнтувавшись у ситуації і не знаючи, що від нього вимагають, розгубився та промовив: «Кажуть щось говорити, а я не знаю що. Не розумію, що відбувається». Проте швидко опанував себе і «на живо» затягнув приспів «Тебе благаю і тебе молю, тебе як долю я не омину...» із «Вернись із спогадів». А коли зазвучала фонограма пісні «Шекспір», він уже остаточно володів ситуацією. На завершення свого виступу переможець «Шансу» разом з Оленою Корнєєвою під музику виконав пісню «Вернись із спогадів».

«Прокол» №3 - хаотичне «прогулювання» красунь сценою. Ні, ні, якщо ви думаєте, що вони рухались неузгоджено, то це зовсім не так. Просто їхні дифілювання були настільки неконкурсними, що треба було добре напружувати зір, аби розгледіти на їхніх руках номерки.

До найкращих вражень від свята краси варто зарахувати виступи львівської співачки Уляни Латик, гурту «Скрябін», який виконав відомі пісні, зокрема, «Я сховаю тебе», «Спи собі сама», українського співака російського шансону Гарика Кричевського та дівочого дуету «Double G», у якому (для багатьох - приємна несподіванка), як виявилося, співає директор конкурсу краси «Міс Львів&Міс Львівщина-2004» і директор модельного агентства «Браво» Галина Грохольська. Щодо красунь, то найцікавішими вони були в конкурсі демонстрації білизни від салону «Лоліта» і у весільних сукнях від салону львівського модельєра Оксани Демченко «Попелюшка».

Якщо у конкурсі білизни вони були схожими на загадкових німф, то в шлюбних сукнях - на чарівних фей. Проте, як часто буває, думка журі не завжди збігається із симпатіями глядачів. Тому, облишивши враження останніх, оголосимо офіційно обраних красунь: «ІІ віце-міс Львова» - Дарія Слєпова, «І віце-міс Львова» - Соломія Жигулівська із Самбора, «Міс Львів» - Ольга Кириленко та «Міс Львівщина» - Ірина Гавришенко з Дублян. Крім того, було обрано «Міс «Brocard». Нею стала Антоніна Попова, «Міс «Русинка» - Соломія Жигулівська, салон «Попелюшка» в особі його директора і модельєра Оксани Демченко обрав аж двох Попелюшок - Антоніну Попову та Катерину Ковальчук, які отримали право коштом салону пошити сукню на власне замовлення. Ледь не забула! Журналіст «МГ» разом з іншими представниками мас-медіа обирала «Міс преса». Цей титул здобула Марта Петрушкевич.


Леся ОЛЕНДІЙ, «Молода Галичина»

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Липень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Попередні новини