Заявляйся і перемагай!

Заявляйся і перемагай!

Четвер, 2 вересня 2004 р. / 30 сторінка

Студентський спортивний фестиваль19 вересня у Львові стартує VIII Всеукраїнський студентський спортивний фестиваль

На календарі вересень, що означає завершення літніх канікул у школярів та студентів й початок нового навчального року. Поки вони «втягуватимуться» у навчальний ритм, Міністерство у справах сім’ї та молоді, Держкомітет із питань фізичної культури та спорту, Національна рада молодіжних організацій України й облдержадміністрація проведуть у Львові VIII Всеукраїнський студентський спортивний фестиваль.

Відтак, починаючи з 19-го і до 25 вересня ц. р., на спортмайданчиках міста Лева визначатимуть серед студентів усіх регіонів країни кращих у семи видах: у міні-футболі, баскетболі (чоловіки), волейболі, настільному тенісі, бадмінтоні, шахах та армрестлінгу. Окрім того, під час фестивалю проведуть змагання «Олімпійська родина», у яких узяти участь зможуть студенти разом зі своїми родичами-школярами. У рамках цього заходу вперше у Львові проводитимуть відкриту першість області з економічної гри «Монополія», переможець якої поїде на чемпіонат України. Поряд із насиченою спортивною програмою учасникам фестивалю запропонують широкі мистецько-розважальні акції. У Палаці мистецтв пройде виставка студентських робіт на спортивну тематику «Будьмо!». Учасники безплатно відвідають львівські музеї, побувають на театральній виставі, для них проведуть цікаву екскурсію нашим древнім містом, вони зможуть відпочити у кращих нічних клубах міста Лева. 25 вересня фестиваль завершиться великим гала-концертом у Парку відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Основні завдання, які переслідують організатори VIII Всеукраїнського студентського спортивного фестивалю, - популяризація здорового способу життя, пропаганда соціальної активності, краще пізнання культурної та історичної спадщини нашої держави, а також ідейно-патріотичне виховання молоді.

До участі у спортфестивалі запрошують усіх охочих студентів Львівщини. Детальнішу інформацію можна отримати та подати заявку за адресою: м. Львів, вул. Стуса, 2 (3 поверх, кімната № 30), тел. 76-05-85. Офіційна сторінка фестивалю в Інтернеті: www.studsportfest.com.ua. Інформаційний партнер студентського спортивного фестивалю - газета «Молода Галичина».

Роман ЦЮНЯК, «Молода Галичина».

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Липень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Попередні новини