«Подарунок долі»

«Подарунок долі»

Вівторок, 31 серпня 2004 р. / 16 сторінка

Зйомки фільмуСтрічку під такою назвою у Львові знімає Національна кіностудія художніх фільмів ім. Олександра Довженка спільно з українською комедійною групою.

Будинок вчених, кафе, старовинні вулички міста Лева на кілька тижнів перетворилися для «кіношників» на сучасну зимову Прагу. На знімальному майданчику - штучний сніг, ялинки, гірлянди... Як пояснила у розмові з кореспондентом «МГ» режисер кінофільму Галина Шигаєва (глядач знає її за картинами «Голий», «Відьма»), усі можливі сцени справді зніматимуть у Празі. Але через те, що зйомки багатьох постановочних об’єктів вимагають великих фінансових витрат, максимум сцен відзнімуть у Києві та Львові.

- У Празі, - зазначає Галина Шигаєва, - помирає бабуся і залишає прямому спадкоємцеві, онукові з Києва, $3 млн. Юнак приїжджає туди і з’ясовує: допоки жива Катюша (улюблениця бабусі - маленький собачка), рухоме й нерухоме майно належить їй. Він розробляє план, як позбутися песика і заволодіти бабусиними грішми... Що з того вийшло? - глядач дізнається, переглянувши фільм. Це буде не трилер, а м’яка лірична комедія про кохання - різдвяна казка.

У фільмі задіяні актори Олена Захарова, Аліса Гребенщикова, Данило Бєлих, Тамара Яценко. Оператор-постановник - Юрій Митальов. Музику пише Володимир Дашкевич (як композитор, відомий за стрічками «Незвичайне диво», «Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона») на слова поета Юлія Кіма («Про Червону Шапочку», «Красень-мужчина»).
Будуть у фільмі й масові сцени. На площу Катедральну минулими вихідними прибуло чимало львів’ян (дітей, молоді, пенсіонерів), аби взяти у них участь. Та на зйомки комедійної стрічки потрапили далеко не всі охочі: був відбір. Один епізодик, що на екрані триватиме 20 сек., знімали кілька годин. Один день участі у масовках оцінювався 25,5 грн. без ПДВ. А побачити «Подарунок долі» глядач зможе на каналі «1+1» на Різдвяні свята.


Валентина ШУРИН, «Молода Галичина»

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Вересень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Попередні новини