«Тарас Бульба» яничарам не товариш

«Тарас Бульба» яничарам не товариш

Фестиваль "Тарас Бульба"

П’ятниця, 25 червня 2004 р. / 3 сторінка

Уже третій рік поспіль у Львові проводять відбірковий тур відродженого 2002 року рок-фестивалю «Тарас Бульба», який проходитиме в місті Дубно на Рівненщині.

Головою журі львівського відбіркового туру вже три роки є знаний композитор Юрій Шаріфов. Однак, якщо відбірковий тур проводять у Львові, це зовсім не означає, що участь у ньому братимуть тільки львівські музичні колективи. Двері відчинені для музикантів з усієї України. Цікаво, що гран-прі фестивалю «Тарас Бульба-2003» отримав гурт «Карна» з Івано-Франківська, якого в Дубно делегував Львів, а ще рік перед тим І премію із благословення міста Лева взяв гурт «Бард» із Мукачевого.

- Львів’яни ображаються. Ось уже два роки вони не є фаворитами фестивалю «Тарас Бульба», - розповідає Юрій Шаріфов. - Але я не можу змінити власні погляди і високо оцінювати не надто професійні виступи.

- Фестиваль декларує український рок. Тому ми хочемо дати йому довше життя, ніж три дні: цілий рік крутитимемо в ефірі нашого радіо кращі пісні його учасників, - додав генеральний директор радіо «Львівська хвиля» Іван Задорожний. Він переконаний: рок потрібно підтримувати. Виношує думку про проведення у Львові молодіжного рок-фестивалю. Можливо, його учасниками стануть ті, хто нині демонструватиме своє уміння на рівненському фестивалі «Тарас Бульба». «Тарас Бульба» - для музикантів-початківців, котрі можуть змагатися за найвищу нагороду доти, доки її не отримають. А гран-прі фестивалю - фінансування запису сольного компакт-диска на одній із Вінницьких студій. Відмінністю цього фестивалю від багатьох, котрі проводять в Україні, є те, що кожен, хто талановитий і хоче взяти в ньому участь, має змогу стати учасником абсолютно безплатно. Єдина вимога - виконання пісень українською мовою.

До 10 липня ц. р. триває прийом заявок на участь у фестивалі «Тарас Бульба-2004», відбірковий тур якого пройде у Львові 10 липня у приміщенні кінотеатру «Київ». Сам же фестиваль у Дубно - 16 - 18 липня. Додаткову інформацію про участь у фестивалі можна отримати телефоном у Львові - 75-01-47.


Леся ОЛЕНДІЙ, «Молода Галичина»

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Вересень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Попередні новини