«Лікарю, я вас бачу!», -

«Лікарю, я вас бачу!», -

Четвер, 3 червня 2004 р. / 30 сторінка

Зіркажуть пацієнти медичного центру «Естель», коли до них після лікування катаракти знову повертається зір

91-річна Меланія Михайлівна із Яворівського району уже кілька років через катаракту не бачила на обидва ока. Вже й змирилася зі своєю сліпотою, поки знайомому родини не зробили операцію теж від катаракти у медичному центрі «Естель». Зір у нього повністю відновився. Це був шанс і для Меланії Михайлівни.


Фаховість та доброзичливість

Проте сім’ї довго довелося вмовляти бабцю поїхати до Львова у клініку - та боялася операції. Мовляв, навіщо, я вже стара. Знайомий розповідав про доброзичливе ставлення лікарів та безболісну операцію, яка триває до 20 хвилин. Врешті бабця згодилася. У клініку донька із зятем привели її під руки - нічогісінько не бачила. Спершу її проконсультували, обстежили на унікальній офтальмологічній апаратурі. Безшовна операція із видалення катаракти із імплантацією гнучкого кришталика справді тривала менше, аніж півгодини. А коли хірург-офтальмолог Андрій Коваленко попросив розплющити очі, бабця радісно вимовила: «Лікарю, я вас бачу!». Щоправда, у той день наклали пов’язки, бо око ще не звикло до світла, але наступного дня 91-річна Меланія Михайлівна бачила вже без будь-яких обмежень.
Медичний центр «Естель» існує вже майже 5 років. З моменту відкриття клініки його засновники, медики за фахом, ставили за мету служіння людям. Адже дарувати здорове життя, погодьтеся, - велика радість.

- Витрачено чимало зусиль та коштів, щоб створити таку інфраструктуру, якою нині оснащена клініка, - твердить директор медичного центру «Естель» Ольга Петрівна ОЛЬШОВИ. - Я працюю тут лише кілька місяців, але знаю, як при заснуванні було важко поставити її «на ноги». Звичайно ж, нині робота налагоджена, у нас працюють ретельно добрані висококваліфіковані фахівці, зокрема, хірург-офтальмолог з Харківської офтальмологічної клініки ім. Л. Гіршмана Андрій Коваленко, офтальмологи Остап Стратийчук та Олеся Криштафович, пластичний хірург Віктор Сащин, лікарі-косметологи Соломія Антонюк та Роксоляна Зінчук. Завдяки їхній добросовісній та високоякісній праці, як і всього персоналу медичного центру, нам вдалося досягти нинішнього високого рівня. У нашій клініці проводяться операції видалення катаракти, пластичні операції, лікування проблемної шкіри. З повним переліком послуг усі охочі можуть ознайомитися, завітавши на Липинського, 54, у Львові. Приходьте до нас - не пошкодуєте. Як тільки переступите поріг клініки, відразу оціните увагу та чуйне ставлення адміністратора Ірини Тимчишин. Без перебільшення скажу, що майже всі пацієнти, котрі відвідали наш заклад, чи то задля обстеження, чи для операції, залишали нас з теплими щирими словами подяки та сльозами вдячності на очах, бо знову побачили світ. Усіх зворушує уважне ставлення до них персоналу, про що пацієнти переповідають друзям та знайомим. Чи можна собі побажати кращої реклами? Високий професіоналізм разом з людяністю та сердечністю - поєднання, характерне для усіх працівників нашого медичного центру, і завдяки цьому кількість пацієнтів невпинно зростає. А це означає, що ми досягаємо основного - одужання хворих. До слова, ціни у нас не вищі, ніж у інших медичних закладах.

Ювелірна операція без швів

А зараз дещо детальніше про офтальмологію. Очі - дзеркало душі, кажуть у народі. Лікарі ж розглядають око як оптичний прилад, надзвичайно тендітний та вразливий, за допомогою якого людина може сприймати та відтворювати навколишній світ. Якщо зір погіршується або й зовсім пропадає, це стає справжньою трагедією. Звичайно, будь-яка хвороба - це біда. Але коли людина втрачає зір, не може ні дати ради удома, ні рідних побачити, навіть вулицю не годна перейти чи просто помилуватися розмаїттям кольорів - подвійна біда.

Лікування зору - ювелірна справа. З кожним роком оперативна корекція зору удосконалюється, стає менш травматичною та більш ефективною. Офтальмологи-професіонали постійно цікавляться всім новим, прогресивним, що є у світовій офтальмології. Медичний центр «Естель» оснащений досконалою апаратурою, за допомогою якої проводяться операції на катаракту.

Катаракта - це помутніння кришталика ока. Поступово зір погіршується та втрачається цілковито. Раніше вважалося, що це хвороба людей старшого віку. Але останнім часом через різні екологічні та техногенні чинники катаракта почала вражати і молодих людей.

- Раніше існувала думка, що катаракту варто оперувати тоді, коли вона «визріє», - розповідає хірург-офтальмолог Андрій Коваленко. - При сучасних нових методиках усе змінилося. Чим раніше оперують катаракту, тим легша ця операція для хірурга та менш травматична для ока пацієнта. Просто психологічно пацієнти, які ще хоч трішки бачать, бояться операції. Та й самі хірурги-офтальмологи раніше не поспішали оперувати пацієнтів з катарактою, які ще не зовсім втратили зір.
- Якщо людина краще бачить у сутінках, аніж при яскравому освітленні, не може читати навіть в окулярах - це вже підстава для корекції зору оперативним шляхом, - додає головний лікар медичного центру «Естель», лікар-офтальмолог Олеся Криштафович. - В нашій клініці операцію із видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика проводять методом ультразвукової факоемульсифікації. Це найсучасніший малотравматичний спосіб замінити помутнілий кришталик. Операцію, яка триває в середньому 10-20 хвилин, виконують під місцевим занечуленням. Лікар робить малесенький рогівковий розріз, через який подрібнює та видаляє помутнілий кришталик ультразвуковим наконечником. Розріз, який робить Андрій Коваленко, становить 2,75 мм для гнучкого кришталика, тобто втричі менший, ніж при так званому традиційному методі, коли око розрізають до 10 мм. Після видалення помутнілого кришталика на його місце імплантують штучну інтраокулярну лінзу - гнучку або жорстку (залежно від побажання пацієнта та його фінансових можливостей). Кришталики - провідної американської компанії «Alcon». Та головне, що при цій операції не накладають швів, котрі можуть призвести до розвитку післяопераційного астигматизму. Невеличкий розріз самогерметизується під впливом внутрішньоочного тиску.

Еліксир молодості

Але неможливо сказати про усе це краще, аніж це зробила Ніна Зябликова зі Львова, якій прооперували у клініці «Естель» обидва ока. Ось уривок з її листа: «...Що таке щастя? Щастя - коли твої рідні та близькі живі та здорові. Щастя - коли ти бачиш їхні обличчя та весь світ, котрий тебе оточує: голубе небо, сонце та сліпучо-білий сніг. Я безмежно вдячна та поклоняюся усім медикам, котрі повернули мені зір, котрі сотворили диво...»

У медичному центрі «Естель» не лише лікують зір, але й омолоджують людей. Так, так, саме омолоджують. Іншими напрямами діяльності клініки є пластична хірургія та лікувальна косметологія. Висококваліфіковані фахівці допоможуть вам вирішити будь-яку проблему: провести хірургічну корекцію вух, носа, підтягнути обличчя, груди, живіт, виконати ліпосакцію та абдомінопластику (забрати увесь зайвий жир). Багаторічних комплексів можна позбутися, фігуру можна вдосконалити, обличчя омолодити. Досвідчені лікарі дерматокосметологи проконсультують вас і за допомогою сучасного обладнання та лікувальної косметики позбавлять вашу шкіру проблем. При потребі вони ж проведуть комплексне лікування целюліту, здійснять безболісну нехірургічну підтяжку шкіри, позбавлять небажаного волосся на унікальному апараті «Cosmomed», допоможуть позбутися пігментних плям, ластовиння та доброякісних утворів на шкірі.
Це далеко не повний перелік послуг медичного центру «Естель». Якщо бажаєте поправити свій зір або омолодити зовнішність, не зволікайте, приходьте на вулицю Липинського, 54, у Львові. Або звертайтеся за телефонами: 293-84-20, 52-35-68.


Юрій ГОРА.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: новости, рецензии, обзоры

<<< Вересень 2022 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Попередні новини